O mnie

Cześć! Nazywam się Joanna Lacher i miło widzieć Cię na moim blogu!

Do kuchni ciągnęło mnie odkąd tylko pamiętam. Potrafiłam całymi dniami przesiadywać na blogach kulinarnych i szukać inspiracji na pyszne dania, żeby potem każdą wolną chwilę (o każdej porze dnia i nocy!) przeznaczyć na gotowanie i próbowanie nowych smaków. Ta gastro-faza pochłonęła mnie tak bardzo, że postanowiłam rzucić studia informatyczne i całkowicie poświęcić się swojej pasji. Obecnie pracuję jako kucharka w małej krakowskiej restauracji.

Niestety, miłość do jedzenia niekoniecznie łączy się ze szczupłą sylwetką… Próbowałam różnych rodzajów aktywności fizycznej, aż w końcu trafiłam na bieganie i… totalnie przepadłam! Zakochałam się, to niesamowite, ile radości i energii może dawać ten sport!

Widząc, że mam coraz lepszą kondycję, a moja forma rośnie, zgłosiłam się na pierwsze zawody i zaczęło się – regularne treningi, zdrowe odżywianie, poznawanie nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami – jednym słowem: uzależnienie. Dzięki bieganiu zaczęłam od siebie więcej wymagać – nie tylko na treningach, ale też w życiu codziennym. Wiele półmaratonów i maratonów, bieganie po górach, aż w końcu prawdziwe ultra sprawiły, że czuję się szczęśliwsza, silniejsza, ale też przede wszystkim dojrzalsza.

Więcej o mnie dowiesz się, czytając regularnie tego bloga.

Serdecznie zapraszam!